דיסקרטיות

המרדף לאחר דיסקרטיות והשגתה בעזרת חדרים דיסקרטיים לפי שעה כל זוג יודע, שלפעמים אחד הדברים שהכי קשה לאתר זה דיסקרטיות ודיסקרטיות. לא משנה אם מדובר על זוג צעיר בגיל הנוער, על חיילים שחוזרים לנופש השבועית שלהם, צעירים שעדיין חיים בבית ונכנסו זה עתה לזוגיות, אפילו זוגות נשואים עם ילדים קטנים וכמובן שגם גרושים שחיים בנפרד וכל אחד מנהל את החיים שלו והבית שלו. כמובן, שעבור זוגות צעירים לרוב זה כמו לקחת סוכריה מתינוק יותר, אבל לפעמים יש מקרים שבהם הדיסקרטיות בחדר הפרטי אינה מספיקה לפעמים (האח הקטן יבוא להציק, האמא תדפוק על הדלת או שסתם יש הרגשה של חוסר נוחות). כאשר מדובר על זוגות נשואים או על גרושים, המצב ממש קצת בעייתי יותר, שכן כאשר כבר יש ילדים גדולים קשה מאוד לגלות תקופה יוקרתיות אינטימי ופרטי.

חדרים לפי שעה דיסקרטיים

כיום כמובן שאפשר לצאת לנופש, של כמה ימים במטרה לקבל לא הרבה דיסקרטיות, אבל לא לכולם יש את התקופה או כמובן את המשאבים לכך (בעיקר במקרה של זוגות צעירים), כך שאחד הפתרונות שהפכו להיות יותר פופולאריים בשנים האחרונות זוהי האפשרות של השכרת חדרים לפי שעה. תדמית לא מוצדקת בהרבה מקרים, כאשר תשמעו על האפשרות של צימרים לפי שעות תעלה לכם אסוציאציה של אזור זול, אליו לרוב מגיעים זוגות כדי לקיים מערכת יחסים המקבילה למערכת הנישואין, או דברים גרועים יותר מכך.

 

אך, כיום למען האמת, המציאות היא שונה בהרבה, וכיום המלונות הללו מיועדים לכל הזוגות ובעיקר בגלל בעיית הפרטיות וחוסר הדיסקרטיות. בלי קשר לכך, עד אסוציאציה של צימרים לפי שעות יכולה להיות כזאת, בה הנכם חולמים אזור זול, מלוכלך ומגעיל שבמקרה הטוב מנקים אותו בצורה יסודית פעם בשבוע. גם זה, אינו נכון כמובן, וכיום ביכולתכם למצוא צימרים לפי שעות ברמה גבוהה מאוד, אך במחירים סבירים ונוחים שיתאימו לכל אחד.

 

כיום רוב המלונות לפי שעות, יציעו לכם נופש כיד המלך, כך שאם תבחרו לבלות בהם כמה שעות, תוכלו לבלות בנעימים ממיטב המנעמי החיים שאתם יכולים לחשוב עליהם. ראשית, תיהיה לכם האופציה לעשות חיים מג'קוזי או סאונה/חמה רטובה, ממטבחון עם כיבוד כמו לקחת סוכריה מתינוק ויין, ממיטה זוגית מפוארת, מטלוויזיית LCD מאוד גדולה עם כבלים/לוויין והכי הכי חשוב מהשקט והפרטיות שלו לפעמים כל כך זקוקים.

 

אז מה בעצם היתרון? זה בוודאי גורם לכם להיות מאוד סקפטיים, כאשר מדובר על השכרת חדר אירוח לפי שעות, אבל יש לאפשרות הזאת מספר יתרונות חשובים דווקא. ראשית, כפי שכבר ציינו קודם כמה פעמים: הנכם תזכו לפרטיות ולדיסקרטיות מוחלטת. אף אחד לא ישבש לכם, אף אחד לא יציק לכם וביכולתכם להעביר בילוי זוגי רומנטי מושלם בראש שקט.

 

יותר מכך, אם נניח חופשה צריך לתכנן כמה ימים מראש, להתארגן לכך ולדאוג לכל הסידורים הנדרשים (איפה לשים את הילדים גדולים, לדאוג שיש איך להגיע לאותו האתר ואיך לחזוק ממנו וכדומה), אך במקרה השכרה לפי שעות, ביכולתכם לעשות זאת מהרגע להרגע, בלי צורך בתכנון מה שמעניק לכם יכולת לגוון מתי שבא לכם.

חדרים לפי שעה בניר עקיבא - צימרים : דיסקרטי בכפר
איזור: דרום | ישוב : ניר עקיבא - כתובת :
מחיר:החל מ: 200 ₪

נווט למקום
נווט למקום

דיסקרטיות

והכי חשוב, הוא שאתם עבור תשלום נמוך יחסית מקבלים תמורה של מעל ומעבר.

 

כל מה שאתם משלמים עליו הוא על משך האירוע בחדרים ולרוב מדובר על עשרות שקלים לשעה, וככל ששוכרים ליותר שעות ככה גם המחיר הסופי יורד בסופו של דבר וכך, אתם נהנים מהמקסימום במחירים נמוכים. חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בניר עקיבא - צימר \ וילה \ סוויטה : דיסקרטי בכפר
באזור: דרום | בישוב : ניר עקיבא - כתובת :
:החל מ: 200 ₪

waze - נווט
נווט למקום